Kamuoyuna Duyuru

Kamuoyuna Duyuru

Medyumsepeti.com, kurulduğu günden bu yana müşterilerine güvenle hizmet vermiştir. Medyumsepeti.com ile çalışan, bizden SEO, web sitesi, yorum sitesi vb. hizmetler alan kimse, bugüne kadar hiç bir sıkıntı ve sorun yaşamamıştır. Müşterilerimizin bizden ne kadar memnun olduğunu, kendilerine sorarak öğrenebilirsiniz.

Aynı şekilde, Medyumsepeti.com tarafından verilen hizmetlerden dolayı, üçüncü şahıslardan (medyum müşterileri, danışanlar vb.) da tek bir mağduriyet bile yaşanmamıştır.

Buna rağmen, farklı art niyetler güden bazı kişi veya kişilerin, Medyumsepeti.com ve kurucularına yönelik karalama kampanyaları son zamanlarda kulağımıza gelmiştir.

Bu içeriklerin hiç bir doğru yönü olmadığı gibi, söz konusu iddiaların akıl ve mantıkla bağdaşan tarafı da bulunmamaktadır.

Medyumsepeti.com ve kurucuları, söz konusu İFTİRA VE YALANLARIN yayınlandığı internet sitesi ve onun yayıncıları, içerik ve yer sağlayıcıları hakkında gerekli yasal işlemleri dün itibariyle başlatmıştır.

İçeriğin yayından kaldırılması talebi, iftira (suç yükleme) ve hakaretten dolayı suç duyurusu ve tazminat davası başta olmak üzere TÜM yasal yolların kullanılmakta ve kullanılacak olduğunu duyurur, yasal gelişmeleri buradan paylaşacağımızı ilan ederiz.

Bize güvenen tüm müşteri ve partnerlerimize teşekkürlerimizi sunarız.

Medyumsepeti.com

Bir önceki yazımız olan Medyum Sitesi başlıklı makalemizde medyum siteleri ve medyum sitesi hakkında bilgiler verilmektedir.